PRZEJDŹ DO STRONY HANU

Kim jesteśmy?

Zdobywamy doświadczenia projektowe od ponad 10 lat. Jesteśmy wiodącą w Polsce pracownią specjalizującą się w projektowaniu przestrzeni edukacyjnych dla dzieci i dedykowanych dla nich certyfikowanych mebli. Bogate doświadczenie zdobyte przy realizacji kilkudziesięciu przedszkoli, żłobków i sal zabaw w całej Polsce daje gwarancję profesjonalnej i kreatywnej współpracy z nowymi klientami.

scroll-down
O pracowni
O pracowni

Co robimy?

Projektujemy kompleksowo wnętrza edukacyjne dla dzieci, wspierając inwestorów od początku budowania wizerunku ich marki, poprzez poszczególne etapy procesu projektowego, aż po nadzory autorskie nad realizacją oraz sesje zdjęciowe gotowych wnętrz. Projekty opracowujemy w ścisłym odniesieniu do budżetowych i marketingowych wytycznych klienta oraz uwarunkowań prawnych, zapewniając inwestorom pewność realizacji projektu. Dbamy o to, aby każdy projekt był unikatowy i dedykowany dla danego klienta. Naszym celem jest realizacja kreatywnej architektonicznej koncepcji w oparciu o szczegółowo dopracowany projekt wykonawczy, odpowiadający realnym potrzebom inwestora i przyszłych użytkowników.

przewiń

Nasze priorytety

Cenimy projektowanie z naciskiem na wartości artystyczne oraz empatyczne podejście w relacji z klientami, dla których szyjemy projekty na miarę. Wnętrza traktujemy jak abstrakcyjne kompozycje, zwracając uwagę na formę, przestrzeń, ale i kolor, faktury, plamę, czy kreskę. Naszym priorytetem jest wykorzystywanie innowacyjnych technologii wspomagających proces projektowy i prezentację naszej pracy klientom.

przewiń
O pracowni - Nasze priorytety

Gdzie jesteśmy?

Nasza pracownia zlokalizowana jest w PPNT w Gdyni. Zapewniamy klientom najwyższy poziom usługi, komfort w trakcie spotkań oraz konkurencyjność cenową dzięki technologicznej optymalizacji procesu projektowego. 

Nasze wyróżnienia

2017 r. I miejsce w kategorii EDUKACJA  w ogólnopolskim  konkursie na WNĘTRZE PUBLICZNE roku 2016 (organizator: platforma Foorni) za przedszkole Megamocni / Stogi / Gdańsk 

2016 r. 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie ,,Współczesny salon gdyński" /  organizacja: Agencja Rozwoju Gdyni

2016 r. I miejsce w kategorii EDUKACJA  w ogólnopolskim  konkursie na WNĘTRZE PUBLICZNE roku 2015 (organizator: platforma Foorni) za przedszkole Megamocni / Chełm / Gdańsk

2014 r. Wyróżnienie w kategorii EDUKACJA w ogólnopolskim konkursie na WNĘTRZE PUBLICZNE roku 2013 (organizator: platforma Foorni) za przedszkole Kids Planet w Kościerzynie

Kontakt z pracownią

Pomorski Park Naukowo - Technologiczny

ul. Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451, Gdynia                                       

Budynek IV  Lokal F1.06 & F1.07

dr arch. wnętrz

Radosław Czerniejewski

wspólnik & projektant

603 926 229

radek@pracowniacgl.pl

 

Joanna Czerniejewska

wspólnik & manager biura

507 116 530

 

 

 

pełny kontakt

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przesyłania treści na mój adres email podany w powyższym formularzu.