PRZEJDŹ DO STRONY HANU
Przedszkole Mega Mocni Koga
Opis projektu

Przedszkole Mega Mocni Koga

rok: 2015

klient: inwestor prywatny

lokalizacja: Gdańsk

kategoria: wnętrza dla dzieci

zakres opracowania: projekt koncepcyjny + wykonawczy + identyfikacja

Przedszkole znajduje się w lokalu na parterze nowoczesnego biurowca w Gdańsku. Posiada 4 sale przedszkolne i żłobkowe, umożliwiające przyjęcie do 64 dzieci. Placówka przystosowana jest do przyjmowania cateringu dla dzieci.

 

Przedszkole niepubliczne Mega Mocni w biurowcu KOGA zlokalizowane jest w nadmorskim rejonie Gdańska. Wnętrza inspirowane są zatem charakterystycznymi motywami marynistycznymi, plażowymi, odnosząc się również do nastroju panującego w urokliwych cukierniach, czy lodziarniach. Pastelowa tonacja kolorów, łącząca biele, błękity i akcenty czerwone wraz z jasnym, naturalnym drewnem, skontrastowana została z wielkoformatowymi, czarno-białymi zdjęciami motywów nadmorskich, pokrytymi bajkowymi postaciami i dekoracjami. Aplikacje te zostały wykonane ze skejki oraz kolorowego plexi. Są syntetyczną interpretacją znanych dzieciom kształtów, pobudzając tymsamym ich wyobraźnię. Istotnym założeniem było stworzenie funkcjonalnej przestrzeni, odpornej na zużycie, z dużą możliwością kreacji i swobodnych modyfikacji w trakcie jej użytkowania. 

Schematy funkcjonalne
Przedszkole Mega Mocni Koga
Szkice koncepcyjne
Wstecz

Kontakt z pracownią

Pomorski Park Naukowo - Technologiczny

ul. Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451, Gdynia                                       

Budynek IV  Lokal F1.06 & F1.07

dr arch. wnętrz

Radosław Czerniejewski

wspólnik & projektant

603 926 229

radek@hanuarchitekci.pl

 

Joanna Czerniejewska

wspólnik & manager biura

507 116 530

 

 

 

pełny kontakt

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przesyłania treści na mój adres email podany w powyższym formularzu.