PRZEJDŹ DO STRONY HANU

Kim jesteśmy?

 

Zdobywamy doświadczenia projektowe od ponad 10 lat. Nasze doświadczenie to bezpieczeństwo Inwestorów.

 

scroll-down
O pracowni
O pracowni

Co robimy?

Projektujemy kompleksowo wnętrza publiczne i komercyjne, wspierając inwestorów od początku budowania wizerunku ich marki, poprzez poszczególne etapy procesu projektowego, aż po nadzory autorskie nad realizacją oraz sesje zdjęciowe gotowych wnętrz. Projekty opracowujemy w ścisłym odniesieniu do budżetowych i marketingowych wytycznych klienta oraz uwarunkowań wynikających z przepisów prawnych, zapewniając inwestorom pewność realizacji projektu. Dbamy o to, aby każdy projekt był unikatowy i dedykowany ściśle dla danego klienta. 

przewiń

Nasze priorytety

Cenimy projektowanie z naciskiem na wartości artystyczne oraz empatyczne podejście w relacji z klientami, dla których szyjemy projekty na miarę. Wnętrza traktujemy jak abstrakcyjne kompozycje, zwracając uwagę na formę, przestrzeń, ale i kolor, faktury, plamę, czy kreskę. Naszym priorytetem jest wykorzystywanie innowacyjnych technologii wspomagających proces projektowy i prezentację naszej pracy klientom.

przewiń
O pracowni - Nasze priorytety

Gdzie jesteśmy?

Nasza pracownia zlokalizowana jest w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Zapewniamy tym naszym klientom najwyższy poziom usługi, komfort w trakcie spotkań organizacyjnych oraz konkurencyjność cenową dzięki technologicznej optymalizacji procesu projektowego. 

Kontakt z pracownią

Pomorski Park Naukowo - Technologiczny

ul. Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451, Gdynia                                       

Budynek IV  Lokal F1.06 & F1.07

dr arch. wnętrz

Radosław Czerniejewski

wspólnik & projektant

603-926-229

radek@pracowniacgl.pl

 

Joanna Czerniejewska

wspólnik & manager biura

507-116-530

 

 

pełny kontakt